"İleri Bankacılık" Misyon.

Türkiye'nin İlk Banka Güvenceli Tokenizasyon Platformu

Türkiye’nin ilk uçtan uca banka güvenceli tokenizasyon platformu ile finans, sermaye piyasası kurumları ve bankalar varlıkları kolayca blokzincirine taşıyabilecek; bono, Eurobond, yatırım fonu, hisse senedi ve gayrimenkul vb. kıymetleri tokenize ederek, küçük tutarlar halinde yatırımcılarına sunabilecek.

 

Kripto devi Avalanche ortaklığıyla geliştirilen Misyon Tokenizasyon Platformu ile varlıkları dijital token’lara dönüştürerek yatırımcılarınız için yeni bir dünyanın kapılarını aralayın.

9 GLOBAL KURUMUN KATKILARIYLA

“2030 yılına kadar 10 trilyon ABD doları değerine ulaşması beklenen varlık tokenizasyon alanında Türkiye’nin tüketici değil üretici olarak konumlanmasını mümkün kılacak önemli bir adım attık.” 

Dr. Önder Halisdemir, Misyon Bank Kurucu Genel Müdürü

a

Hangi Varlıklar Tokenize Edilir?

Devlet Tahvili ve Bonolar, Eurobond’lar, Hisse Senetleri, GYF ve GSYF, Emtia ve Gayrimenkul.

Hangi Kurumlar Faydalanabilir?

Aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, bankalar, varlık yöneticileri, brokerlar, kripto varlık platformları ve diğer finansal veya finans dışı kuruluşlar.

Kurumlara Özel Faydaları Nelerdir?

Kurumların bireysel yatırımcılara ölçeklendirilmiş ve güvenli bir yatırım deneyimi sunmasını sağlar. İlk aşamada Eurobond tokenizasyonu ile yabancı yatırımcıların Türk varlıklarına erişimini mümkün kılan platform, döviz volatilite ve fiyatlama risklerini de ortadan kaldırıyor. Platformun dijital varlık saklama teknolojilerinde pazar lideri İsviçre’li Taurus imzası var.

“Misyon Bank, güvenlik, ölçeklenebilirlik ve verimliliği ön planda tutarak benzersiz bir tokenizasyon çözümü geliştirdi. Bu projeyi desteklemekten gurur duyuyoruz ve kamu ve özel kuruluşların küresel yatırımcı taleplerini karşılamalarını sağlıyoruz.” 

Prof. Dr. Emin Gün Sirer, Ava Labs Inc. Kurucu Genel Müdürü

“Tokenizasyon platformu ile Misyon Bank, Türkiye’nin dijital varlıklar alanında bölgesinde söz sahibi olmasını sağlayacak önemli bir adım daha attı.” 

Lamine Brahimi, Taurus Kurucu Ortağı

Misyon Tokenizasyon Platformu Ne Sunuyor?

b

3 Adımda Kurumunuza Özel Tokenizasyon Deneyimi

Misyon Finansal Teknolojiler A.Ş. tarafından geliştirilen tokenizasyon çözümleri ile bu yeni dünyada yerinizi alabilirsiniz.

1. Tasarım ve Strateji Planı

2. Kurumunuza Özel Tokenizasyon Platformu

3. Entegre Bankacılık Çözümleri

Detaylı Bilgi İçin

Misyon Tokenizasyon Platformu’nun demo videosunu izleyin ya da talep formunu doldurarak bizimle iletişime geçin.

Misyon Tokenizasyon Platformu’nun geliştiricisi ve sağlayıcısı Misyon Finansal Teknolojiler A.Ş.’dir.

Platform üzerinden sağlanacak tokenizasyon ve ilişkili tüm hizmetler, Türkiye ve ilgili ülkelerin mevzuat uygunluğuna tabidir.